Bluzy damskie z nadrukiem czy bez nadruku?

Moda

Bluzy damskie nie są zbyt eleganckie – ale są według mnie całkiem fajne! Bluzy z kapturem i inne tanie bluzy damskie są ciepłe, praktyczne i nieskończenie wszechstronne. Jeśli masz firmę, która drukuje na takich bluzach kupionych w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/bluzy, wiesz lepiej niż my, że takie topy cieszą się niezwykłą popularnością, ustępując miejsca tylko koszulkom. Ale oczywiście poza latem T-shirty są widoczne tylko w domu, podczas gdy w niektórych miejscach zwykłe damskie bluzy z dużymi nadrukami mogą być noszone przez cały rok.

bluzySzczerze mówiąc, lubię nosić bluzy damskie z nadrukiem, chociaż nie jest to dla mnie ekskluzywna odzież, ale coś, co noszę, gdy akurat wyprowadzam psa lub jeżdżę na rowerze… Dla mnie te bluzy to nie tylko coś do noszenia, ale symbol, który przypomina mi to, z czym się identyfikuję w moim życiu. Lubię wybierać: może chcę nosić damskie bluzy z nadrukowanym logo, ale mogę też wybrać rozpinany kardigan lub ładną bluzkę.

Zastanawiam się czy wypada już nosić bluzę damską z logo swojego ulubionego zespołu czy gry wideo. Nie widzę w tym nic złego, jeśli młoda kobieta przebiera się w bluzę z logo serialu, aby udać się na koncert. Oczywiście w normalnych warunkach pracy, zawsze możesz spróbować nosić damskie bluzy z logo, aby pokazać dumę ze swoich osiągnięć (na przykład z logo maratonu, w którym biegłaś). I oczywiście, podobnie jak dresy, typowe bluzy dla kobiet są idealne do ćwiczeń fizycznych. Codziennie lubię je nosić i widzę, jak ludzie myślą o zobaczeniu wzoru, który mam na bluzie.

Są jednak tacy, którzy chcieliby uniknąć znaczników i logo. Ci ludzie nie chcą służyć jako bezpłatny słup reklamowa, nie chcą dać się zaszufladkować. Chcą po prostu poczuć się wolni, pozbawieni zewnętrznej tożsamości. Jeśli czujesz się podobnie, nie ma w tym niczego złego. Dla osób takich jak Ty wspieranie kapeli, serialu, polityki to coś obcego, po prostu nie utożsamiasz się z taką sprawą. Podziwiam ludzi, którzy uważają, że ich tożsamość jest ważniejsza niż ich gusty, choć sama lubię nosić bluzę z nadrukiem ACDC. I to wspaniałe! Twoja tożsamość powinna opierać się na twoich czynach, a nie na symbolach i całkowicie się z tym zgadzam.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *