Czas na coś lekkiego!

Moda

Fajnie jest ustawić stylizacje tak by odpowiadała ona aktualnym trendom. Warto przy tym ciągle zachowywać swoją oryginalność.

W ostatnim czasie zaczęłam skupować kolekcje, które chciałabym użyć w lato. Ostatnim zakupem były https://zoio.pl/odziez-damska/bluzki/bluzki-na-lato często basic, często z nadrukiem. Mają one służyć tylko i wyłącznie dobremu wyglądowi i odpowiedniej chwili. Kiedy jest mi naprawdę smutno chętnie zakładam jaką wystrzałową koszulkę i z miejsca robi mi się lepiej. Warto wiedzieć  też jaki wygląd sprawdzi się w takim przypadku najlepiej i jak wszystko  co będzie do tego pasować. Ponieważ na to składa się o wiele więcej. Fajnym i zdecydowanie pasującym tutaj elementem będą spodnie jednak nie trać nadziei spódnica pasuje tu idealnie.

Na imię mi moda, na nazwisko indywidualna.

Staram się zachować sto procent uwagi na tym co zakładam i w części też uwzględniać coś nietypowego. Fajnie jest przystosować produkty, które sprawdzą się nie tylko do samego wyglądu ale też pozwolą nam czy to się skupić czy to pocieszyć. Dla mnie najważniejsze to zastosować niesamowite połączenia kolorystyczne i bazowe. Zaczynam od najważniejszego czyli tego co obok tych ubrań będzie występować. Podstawa to dobre jeansy te potrafią na prawdę wiele odmienić ale jednak ja jestem wielką fanką spódnic. Dlatego te potraktuje jako istny must have.

Gdyby to wszystko połapać w jedno.

Dzięki zoio zrozumiałam ile już zdążyłam popełnić błędów. Staram się powoli naprawiać ile się da i podmieniać swoje kolekcje w coraz bardziej uniwersalne. Nudne jest ciągle bytowanie w około kolorowych koszulek. Coraz więcej koszulek mam w stylu basic co pozwala na trochę więcej zabawy i większe pole do popisu. W ostateczności używam nadrukowanych jednak jest to już zdecydowanie coraz rzadsze. Występują tutaj różne możliwości jednak nie ma już tego eleganckiego efektu i tego czegoś w sobie. Dlatego stosuj w miarę rozsądne treści i materiały jakie pragniesz użyć. Nie trać też nadziei bo zawsze można w kreacjach wszystko zmienić.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *