topy

Jak dobrze dopasować długie topy do odzieży?

Moda

Tuniki i podobne topy damskie to jedne z najbardziej wszechstronnych ubrań. Ten złożony zespół sprawia, że wyglądasz szykownie, i skromnie. Jednym z najlepszych sposobów na noszenie tuniki i innych topów damskich kupionych w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/koszule jest sparowanie ich z neutralnym kolorem. Pozwala to na noszenie stroju bez zwracania uwagi na to, że ktoś może go skopiować.

Oto kilka przykładów na temat nowych sposobów noszenia tuniki.

Połącz topy damskie z dołem

Tunika jest dłuższa niż tradycyjne topy. W większości przypadków sięga w połowie twego wzrostu, trochę powyżej lub poniżej. Można połączyć te luźne topy damskie z prostymi, dopasowanymi spodniami, aby stworzyć idealnie proporcjonalny zespół.

topyWybierz tunikę, która pasuje do kształtu Twojego ciała. Wybierz tkaninę, wzór i dekolt topu pasujący do Twojego osobistego stylu. Tunika powinna kończyć się w połowie twoich ud, pokazując odrobinę nóg. Spróbuj połączyć tuniki z obcisłymi spodniami, rurkami i prostymi legginsami. Uzupełnij swój wygląd parą wysokich butów, baletek lub szpilek, a jeśli chodzi o dodatki dobierz do topu gruby naszyjnik lub apaszkę, kurtkę bomberkę czy dużą skórzaną torbę.

Możesz też nosić tunikę jako sukienkę – krótką ale skromną. Zazwyczaj takie tuniki są dłuższe, a jeśli nosisz pod nimi legginsy taka stylizacja będzie idealna na jesień i zimę. Zanim zaczniesz nosić długą tunikę jako prowizoryczną sukienkę, upewnij się, że całkowicie przykrywa ona twoją pupę – nie chcesz przecież pokazać za dużo.

Zwróć uwagę na długie topy dla kobiet, które będą pasować do twojego gustu i stylu. Te tuniki powinny sięgać poniżej połowy uda – możesz też nosić parę rajstop, rajtuzów czy ciepłych skórzanych spodni pod nimi, parując je z wysokimi butami. Ponieważ stanowią jednolitą plamę koloru, rozbij ją paskiem, naszyjnikiem czy apaszką.

Jednak połączenie tuniki z spodniami, leggingiem i rajstopami może nie być wygodne latem. Inną opcją może być noszenie długich luźnych dołów w stylu spódnic, szorty i capri. Wybierz lekką tunikę i wzór pasujący do Twojego gustu. Wybierz parę szortów, spódnic lub capri, które będą widoczne pod linią tuniki. Noś tunikę z parą szpilek lub sandałów, aby dopełnić wygląd, na takie topy można też narzucić kardigany.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *