sukienka trapezowa

Jabłka, diamenty i sukienka trapezowa…

Moda

Znalezienie sukienki dopasowanej do kształtu i stylu ciała nie jest trudne. Po określeniu rodzaju ciała, który masz, twoje wybory dotyczące stylizacji pomogą Ci podkreślić twoje najlepsze aktywa. Warto przymierzyć sukienki w każdym kształcie, w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki, jak sukienka trapezowa, rozkloszowana, tulipanowa, aby zobaczyć, który pasuje lepiej. W miarę zmian ciała, dokonaj ponownej oceny kształtu ciała i zmień swoją szafę, aby dostosować się do nowych stylów codziennych sukienek. Styl twojej sukienki trapezowej może być dopasowany do kształtu ciała, a można go nawet zaakcentować biżuterią, butami i torebką.

Jabłko i sukienka trapezowa

sukienka trapezowaOwalny lub jabłkowy kształt ciała, charakteryzuje się sporym biustem, wąskimi biodrami, i dość dużym brzuszkiem. Wiele kobiet z owalnym kształtem ciała zyskuje tłuszczyk w żołądku, górnej części ciała i plecach. Talia kobiet-jabłek jest raczej nieokreślona i może być szersza od bioder. Kobiety-jabłko mają więc dość krągły korpus, ale krótszą szyję i pełną twarz. Obszar nóg jest smukły, a dla większości kobiet o owalnym kształcie ciała, nogi to ich najlepszy atut. Sukienki, które podkreślą twój brzuch i narzucą ci talię mogą wyglądać najlepiej na jabłkach. Dlatego przydadzą ci się sukienki trapezowe o skromnych dekoltach, najlepiej typu łódka lub kwadratowa, o bardziej płynącej, miękkiej teksturze.

Diament

Jeśli masz diamentową budowę ciała, twoje biodra są szersze niż biust i ramiona. To swoista anty-klepsydra, która może być bardzo problematyczne. Nie musisz być puszysta, po prostu masz szeroką talię. Kobiety z diamentową budową ciała nabierają wagi w pośladkach, biodrach, plecach i brzuchu. Za to możesz pocieszyć się tym, że smukłe ramiona i nogi są również częścią diamentowej budowy. Wybierając styl sukienki dla tego kształtu ciała, można znaleźć sukienki, które zrównoważą biust i ramiona oraz podkreślą talię. Sukienki trapezowe, które stworzą wygląd szczupłego i zrównoważonego ciała sprawdzą się tu najlepiej. Musisz zadbać zarówno o kolorową, rzucającą się w oczy spódniczkę, jak i dodatkowe hafty i ozdoby w okolicach dekoltu – pamiętaj też o biżuterii i o krótkich rękawach!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *