Jak ubrać się na Święto Świni?

Moda

Lato jest już tutaj, co oznacza jedno: sezon na imprezy lokalne. Wszyscy lubimy imprezy typu Dni Ziemniaka. Obecnie rynki i jarmarki są znane z tego, że są całkowicie wyrelaksowane, idealne na rodzinne spędzanie wolnego czasu, ale nie oznacza to, że nie są szansą na to, aby być modną. Dlatego porozmawiałam z blogerkami i projektantami mody o tym, jak na weekendowy wypad na wiejskie i miejskie dni miasta udają się na poszukiwanie doskonałych pomidorów i dżemów.

Kiedy w weekend udaję się na jarmark, praktycznie mam gotowy ubiór. Opowiadam się za łatwym wyglądem, który wciąż pozwala mi czuć się pozbieraną i elegancką. Kiedy jest optymalna pogoda, idę z sukienką z lekkiego denimu w parze z płaskimi sandałami i kapeluszem z szerokim rondem, bo zawsze kończy się tak, że jestem na zewnątrz dłużej niż się spodziewałam. Jeśli pogoda nie jest jasna i słoneczna, zakładam lekkie spodnie, prosty t-shirt i trampki Converse.

Wybierz sandały, espadryle lub słodkie sneakersy. Będziesz na nogach przez kilka godzin i chcesz być w jak najlepszej formie – jeśli będziesz biegała po rynku miasta, nie chcesz nabawić się odcisków. Kto wie, czy będziecie chodzić po targu, na trawniku, czy po piachu, więc trzymajcie palce zakryte!

Świetne są również smukłe jeansy. Wybieram je za każdym razem, gdy wiem, że będę na zewnątrz przez kilka godzin. Są one najłatwiejsze do ubierania się na bardziej czy mniej eleganckie okazje, super wygodne i wszechstronne. Nie wspominając już o łatwo dostępnych kieszeniach, gdzie można łatwo schować listę zakupów. Jeśli chodzi o górę, wybrałabym jakiś wzorzysty top, aby strój był ciekawy i swobodny i nosiłabym go z kardiganem lub anorakiem wcześnie rano lub kiedy słońce zachodzi.

Do tego warto dobrać dużą torbę lub plecak wykonany z lekkiego materiału. Chcesz czegoś, w czym zmieszczą się nieprzewidziane zakupy, ale też nie przytłacza twojej sylwetki jak turystyczny plecak. Weź do niego kapelusz lub okulary przeciwsłoneczne by chronić oczy i twarz i nie zapomnij o kremie z filtrem przeciwsłonecznym.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *