Kolczyki – jakie kolczyki najbardziej będą pasować do twojej twarzy?

Moda

Profesjonalne ubieranie się jest ważną częścią sukcesu zawodowego. Liczy się prezentacja, a powszechną radą w świecie pracy jest ubranie się dla pożądanej pracy, niekoniecznie dla obecnej pracy. Ważne jest również uwzględnienie kultury biurowej przy układaniu dobrego stroju do noszenia w pracy. Kolczyki to jeden ze sposobów, w jaki kobiety w miejscu pracy mogą cieszyć się modą, dodać kobiecego wyglądu, zachowując jednocześnie profesjonalny styl.

Zakupy odpowiednich kolczyków do pracy mogą być skomplikowane. Różne kolczyki są odpowiednie dla różnych rodzajów ubiorów biurowych, takich jak business casual lub profesjonalny. Jest wiele rzeczy, o których kobiety powinny pamiętać poszukując idealnej pary kolczyków do pracy, aby zachować profesjonalny i dopracowany wygląd.

Przede wszystkim, najlepiej rozważyć kształt swojej twarzy. Kształt twarzy jest ważnym czynnikiem decydującym o doborze biżuterii związanej z popiersiem. Kolczyki mogą podkreślać cechy, które kobiety lubią, jednocześnie odciągając uwagę od problematycznych obszarów. Oto najważniejsze i najbardziej ogólne kształty twarzy oraz rodzaje kolczyków, które najlepiej pasują do każdego z nich.

Jeśli masz okrągłą, sympatyczną twarz, długie cienkie kształty i trzpienie mogą podkreślić problematyczne obszary, sprawić że wyda się dziwna, za bardzo dziecięca. Zamiast tego, wybierz łagodne łuki, skośne kształty. Większe kolczyki mogą zrównoważyć okrągłą twarz.

Owalna twarz to najbardziej wszechstronny kształt twarzy. Możesz nosić praktycznie wszystkie kolczyki, ale unikaj za dużych, które odbiorą ci symetrię.

Podobny jest kształt serca, z widocznym podbródkiem. Do takiej twarzy nadają się okrągłe obręcze, które sprawią, że twarz wyda się bardziej okrągła. Ciekawym rozwiązaniem mogą być też kolczyki w kształcie „łezki” czy kropli deszczu, z pewnością przyciągną uwagę innych!

Kwadratowe twarze powinny naturalnie unikać kwadratowych kolczyków, i zrównoważyć to miękkimi obręczami, najlepiej krótkimi. Za to trójkątne kolczyki mogą podkreślać bardziej czoło niż szeroką, twardą szczękę. Okrągłe kolczyki tworzą miękki i kobiecy wygląd.

Ważne jest, aby kobiety wiedziały, jaki kształt twarzy mają, aby móc kupić najbardziej odpowiednie kolczyki, które wyglądają pochlebnie na nich. Niektóre kolczyki, które wyglądają bardzo przytłaczająco na określonym kształcie twarzy do pracy, mogą wyglądać lepiej na innym kształcie twarzy.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *