Koszulki, dżinsy, dresy… co sprzedaje się najlepiej?

Moda

W niedawnym badaniu właściciele różnych małych butików lub sklepów odzieżowych w USA mówili o swoich największych faworytach przy zamówieniach odzieży. Wiele sklepów odzieżowych zamawia spódniczki i koszulki damskie przez internet – i dzięki temu style w Polsce czasem są podobne. Mówiąc wprost, te opcje są tym, co Amerykanie zamawiają najwięcej lub co lubią kupować, prezentując jednocześnie różne style i mody swoim klientkom. Jeśli jesteś entuzjastą startupów modowych, może sama chcesz otworzyć własny sklep z ubraniami, można łatwo rozpocząć działalność kierując się takimi przykładami.

Odzież treningowa

koszulkiNiezależnie od tego, czy są to zwykłe bluzy, odzież do jogi, klasyczny dres, koszulki z syntetycznych materiałów – właściciele sklepów w USA uwielbiają zamawiać odzież treningową. Istnieje wiele rodzajów, wzorów, tkanin dla każdego sportu, a więc masz pewność, że znajdziesz wszelkiego rodzaju odzież sportową dla swojego sklepu. To także modny styl uliczny, więc możesz sprzedawać dresy i koszulki z logo drużyn sportowych nawet jeśli nie masz innych artykułów sportowych w sklepie.

Koszulki Flanelowe

Wraz z nadejściem lata z początkiem maja, flanela jest ulubionym materiałem nie tylko w USA, ale i na całym świecie. Są koszulki flanelowe, spódnice, spodnie, a nawet sukienki. Krótko mówiąc, flanela wydaje się być obecna prawie wszędzie. Jeśli chcesz, aby Twój towar szybko się sprzedawał, zastanów się nad kupnem tych ubrań luzem!

Dżins

 Nic nie może oddzielić Amerykanów od ich dżinsów. Ten kowbojski styl pozostaje więc nadal ulubionym wśród sprzedawców odzieży. Czy to klasyczne dżinsy, koszule dżinsowe, czy nawet sukienki lub spódnice – dżinsy królują na najwyższym poziomie. Denim jest trwały, może być całkiem elegancki jako dodatek i jest bardzo uniwersalny – i to przemawia do amerykańskich klientów. Także w Polsce, gdy dżins stał się tani i dostępny Polki i Polacy pokochali jeansy – błękitne spodnie jeansowe, dżinsowe kurtki narzucane na tanie koszulki.

Spodnie dresowe i koszulki futbolowe

Tak, istnieje stereotyp, że Amerykanin to grubas w powyciąganym dresie, leży na kanapie w długiej koszulce z logiem ulubionego sportu, pije Budweisera i je pizzę… Ale hej, to jest relaks. I każdy potrzebuje trochę ubrań na codzień, aby zrelaksować się w domowym zaciszu. Także polscy klienci lubią mieć znoszone ubrania do noszenia w domu.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *