kurtki jesienne damskie

Kurtki jesienne damskie? Jak je nosić?

Moda

Jeśli szukasz odzieży wierzchniej jak kurtki jesienne damskie, warto poznać swoją budowę ciała. To da Ci lepszy pomysł na to, jaki rodzaj kurtki jesiennej damskiej pasuje do Ciebie. Pamiętaj, że chodzi o równowagę. Jeśli sylwetka nie jest proporcjonalna, jedna z części ciała (góra, środek lub dół) będzie wyglądać ciężko i stanie się widoczną częścią sylwetki!

Klepsydra i kurtki jesienne damskie

Pewnie skupiasz się na tym, aby pokazać swoją dobrze zdefiniowaną talię. Szukaj więc damskich kurtek na jesień z wcięciem w talii. Pasy świetnie wyglądają na kobietach o twoich kształtach. Aby naprawdę zaprezentować swój proporcjonalny kształt ciała, sugeruję, aby unikać prostych linii od biustu do bioder, ponieważ to sprawi, że wyglądasz bardziej kanciasto. Twoje kurtki jesienne damskie powinny być dobrze dopasowane.

Gruszka i kurtki

Twoim celem jest odciągnięcie wzroku od szerokich bioder poprzez dodanie ozdób i tworzenie krągłych kształtów na cały rok. Najlepsze kurtki jesienne damskie będą wyrównywać twoje szerokie biodra i uda. Pomogą ci szczegóły przy kołnierzu i krój, który podkreśli Twoją dobrze zdefiniowaną talię. Szukaj szczegółów, takich jak bufiaste rękawy i kieszenie na piersi. Wybierz kurtki sięgające przed biodra, nie rozcinaj optycznie ud.

Odwrócony trójkąt

Twoim celem jest zmiękczenie szerokiej linii ramion i nadanie jej węższego wyglądu. Twoje kurtki jesienne damsie powinny być dłuższe, mogą lekko rozszerzać się ku dołowi, i dodać ci odrobinę objętości na biodrach. Unikaj kurtek o detalach przy kołnierzu. Możesz również zwrócić uwagę na swoje wspaniałe nogi przy pomocy detalów i kolorów na butach lub leginsach.

Jabłko

Twoim celem jest odchudzenie środkowej części ciała i przyciąganie wzroku do barków i klatki piersiowej. Kobiety o budowie jabłka świetnie wyglądają w kurtkach, które sięgają poza talię (np. swing coat) i rozszerzają się ku dołowi. Proponuję również, aby twoje kurtki jesienne damskie miały wyraźny biust – pomaga to ukryć brzuszek, jeśli taki posiadasz.

Prostokąt

Twoim celem jest rozbijanie sylwetki i tworzenie kobiecej sylwetki od pasa w górę i od pasa w dół.

Wypróbuj proste, szyte na miarę kurtki z zaokrągloną talią lub flizeliną, aby stworzyć takie krągłości. Możesz również eksperymentować z różnymi szczegółami, takimi jak kieszenie, detale ramion, duże guziki i dwurzędowe kurtki jesienne damskie zazwyczaj dodają więcej wagi do górnej części ciała. Upewnij się, że Twoja talia jest widoczna!

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *