Nauczyłam się ubierać dla wygody…

Moda

Przepraszam, że dawno nie pisałam na blogu. Właśnie rozpoczęłam w zeszłym miesiącu nową pracę i starałam się zrównoważyć to z wysiłkiem fizycznym, gotowaniem, spędzaniem czasu z mężem, przyjaciółmi i rodziną, co nie pozostawiło mi zbyt wiele miejsca na opisywanie mojego stylu! Uwielbiam usłyszeć wszelkie wskazówki, które różne blogi modowe podają, jak zmienić swój styl, abym czuła się swobodnie. Dlatego postanowiłam zmienić swój styl, i postanowiłam poczuć się jak ja – bez ślepego zaufania blogom modowym i zasadom mody.

Nauczyłam się inwestować w ciuchy, które kocham. Miałem wystarczająco dużo wyrzutów sumienia w moim doświadczeniu klientki, aby wiedzieć, że jeśli nie kocham tego, co znalazłam, to po prostu nie dodaję tego do mojej szafy. Ta mentalność sprawiła, że stałem się najbardziej wybredną osobą, jaką kiedykolwiek byłea – nie robię obecnie zbyt wiele zakupów, ale kiedy już kupuję, to decyduję się może na zakup 5% tego, co przymierzam. Większość moich dodatków jest starannie przemyślana i stale jest w obrotach. Prawdopodobnie najlepszym tego przykładem w bieżącym roku jest moja torba A. P. C., która jest używana niemal każdego dnia i sprawia, że czuję się w niej doskonale stylowo, bez względu na to, co mam na sobie, nawet jeśli to tylko moja biała koszulka, dżinsy o wysokiej talii i skórzane trampki.

 

Muszę powiedzieć, że nauczyłam się ubierać dla wygody. Od czasu, kiedy dostałam nową pracę na drugim końcu miasta, spędzam znacznie więcej czasu chodząc – także po prostu przesiadając się między autobusami. Zrezygnowałam już z noszenia szpilek – trampki może nie są za bardzo eleganckie, ale są znacznie bardziej komfortowe. Muszę mądrze dobierać obuwie każdego dnia w zależności od tego, jak wiele czasu spędzę na nogach, więc teraz buduję stroje wokół butów. Produktem ubocznym tego jest to, że teraz czuję się super komfortowo i wierzę, że to uczucie pozwoliło mi poczuć się bardziej autentycznie i naturalnie w moim stylu.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *