płaszcze jesienne damskie

Płaszcze jesienne są modne i wszechstronne

Moda

Choć głównym celem płaszczy jesiennych jest utrzymanie ciepła, to jednak takie płaszcze jesienne to jedyny przedmiot, który jest fundamentem każdej jesiennej garderoby. Jest to podstawowy ciuch do rzucania na co dzień, ale ma moc, aby podkreślić cały wygląd, nawet jeśli strój pod nim jest całkowicie prosty. Modne płaszcze jesienne są dostępne w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/plaszcze-jesienne/ w tęczy barw i całej gamie fasonów. Dobrą wiadomością jest to, że stworzenie modnej stylizacji w tym sezonie nie wymaga dużego budżetu.

płaszcze jesienne damskiePłaszcze jesienne są modne, bo bardzo wszechstronne. Łatwo jest po prostu dodać do nich szalik lub kapelusz, a nagle Twój wygląd jest o wiele bardziej interesujący i dynamiczny. Nigdy nie myślałem, że jestem kobietą dobrze wyglądającą w kapeluszu, aż do tego sezonu, kiedy to znalazłem idealną fedorę w klasycznym second-handzie. To naprawdę zmieniło moją szafę – mój płaszcz jesienny może być całkowicie nudny, ale mój kapelusz jest bajeczny, i to wszystko ma znaczenie. Jestem w nim tak zakochana i całkowicie przerażona, że go stracę!

Jak wiecie, jesień to pora warstw – nosimy je i, to prawda, dużo o nich mówimy. Podczas gdy instynkt noszenia grubej odzieży jest naturalną reakcją na pogodę, fachowe nakładanie warstw jest o wiele sensowniejsze niż noszenie tylko jednego grubego płaszcza jesiennego. I, szczerze mówiąc, warstwy mogą nie tylko utrzymać cię w cieple ale wyglądać bardzo stylowo. Możesz po prostu ułożyć ubrania i wymieszać wszystkie tekstury, które chces1z zawrzeć w stroim stroju. W rzeczywistości jednak niestrategiczne warstwowanie może szybko doprowadzić do niechlujnego, nieporęcznego wyglądu.

Na przykład, pod płaszczem nie noś swetru, ale elegancką rozpinaną bluzę i T-shirty. Mam sto T-shirtów, które noszę do spania każdej nocy (bez względu na to, czy są ekskluzywne czy nie!). Jeśli jestem super leniwa i mam tylko trochę czasu do stracenia, znajdę w szafie czystą koszulkę, parę rurek (których mam wiele), na wierzch narzucę bluzę z kapturem, dobiorę grube skarpety i ciepłe buty, i mogę całość wsunąć pod płaszcze jesienne damskie!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *