Porady modowe dla rudzielców i nie tylko!

Moda

Czy jesteś rudowłosa? Wspaniale! Jest wielu mężczyzn, którzy uważają, że to najrzadszy i najpiękniejszy kolor włosów. Jest też dość prawdopodobne, że jesteś blada, masz piegi i niebieskie albo zielone oczy. Istnieje wiele stereotypów dotyczących rudowłosych dziewczyn i ich domniemanego temperamentu, ale nikt nie może zaprzeczyć, że wyróżniają się z tłumu. Niejedna rudowłosa dziewczynka (nawet Aga z mojego ulubionego bloga http://minglewithatingle.com/ ) była wyśmiewana w szkole, by po latach jako piękna ruda kobieta zjawić się na zjeździe absolwentów. Bądź dumna ze swojego koloru włosów i ubierz się odpowiednio, aby wyróżniać się wśród tłumu! Istnieje wiele wskazówek, aby lepiej podkreślić kolor włosów i odcień skóry.

Jeśli masz piegi, nadszedł czas, aby je pokazać. Są bardzo atrakcyjne, bo przyciągają uwagę – także do twojej jasnej skóry! Nie próbuj się ich pozbyć, tylko dlatego, że z powodu nich dręczono cię w szkole – teraz jesteś dorosłą, piękną kobietą a oni są grupką przegrańców. Zamiast starać się ukryć lub usunąć swoje piegi, użyj lekkiego pudru lub trochę mineralnego tła, aby wzmocnić swoje piegi i pokazać je światu.

Makijaż powinien poprawić twoją wyjątkową cerę, czerwone włosy, jasną skórę i piegi. Możesz wyglądać oszałamiająco po prostu przy użyciu brązowej kredki do oczu – jeśli twoje włosy są jasnorude, wybierz ciemny brąz, a jeśli są bardziej ciemne w odcieniu mahoniu, wybierz lżejszy wkład. W przypadku cieni do powiek należy rozważyć odcienie brzoskwiniowe i brązowe, zwłaszcza jeśli oczy są niebieskie, a można też rozważyć odcień śliwki, jeśli są zielone. Śliwka wydobywa czerwień z twoich włosów i jest koniecznością dla wszystkich rudych włosów!

Użyj mineralnych podkładów, które pasują do Twojego odcienia skóry – nie mogą zatykać porów i nie pokrywać twoich piegów. Warto pamietać, że skoro jesteś dość blada nie należy się bać używając czerwonych pudrów podkreślających policzki. I jeśli szukasz szminki, rozważ koral, odcienie różowego lub jasnoczerwonego. I oczywiście najlepszy makijaż może być brakiem makijażu – po prostu pokaż innym swoje naturalne piękno rudowłosej diwy!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *