ramoneski

Ramoneski – jak je kupić?

Moda

W sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/ramoneski znajdziesz idealnie dopasowane, kobiece ramoneski. Nie ma łatwiejszego ani szybszego sposobu na znalezienie idealnej kurtki na jesień. Jednak co powinna mieć idealna ramoneska czy jesienna kurtka damska, by nie tylko być wytrzymała ale stylowa?

Pikowane wnętrze

Oczywiście, nie każda kobieta potrzebuje skórzanej kurtki ramoneski z pikowanym wnętrzem; niektórzy wolą kurtki bez tej miękkiej wewnętrznej podszewki. Ale jeśli planujesz jazdę motocyklem podczas mroźnych zimowych miesięcy, powinnaś przynajmniej rozważyć pikowaną skórzaną kurtkę. Jak sama nazwa wskazuje, pikowane skórzane ramoneski mają miękką wewnętrzną podszewkę. Sama kurtka wykonana jest ze skóry naturalnej. Wewnątrz kurtki dodawany jest miękki pikowany materiał, taki jak bawełna lub wełna dla większego komfortu i ciepła.

Rozważ jakość skóry, z której została wykonana ramoneska

ramoneskiCzy wszystkie skórzane kurtki są wykonane z materiałów skóropodobnych tej samej jakości? Pomyśl jeszcze raz. Niektóre firmy używają taniej, niskiej jakości skóry, co widać po pierwszym użyciu tych kurtek. Często czują się szorstkie, twarde w dotyku i bardzo podatne na uszkodzenia. Z drugiej strony, wysokiej jakości skórzana kurtka jest miękka, elastyczna, gładka, a mimo to jest w stanie wytrzymać żywioły przez niezliczoną ilość lat. Skóra owcza jest prawdopodobnie jednym z najwyżej jakości rodzajów skóry na rynku. Ramoneski z syntetycznej skóry również powinny być wytrzymałe, ale mniej delikatne.

Sprawdź długość ramoneski

Różne kurtki skórzane różnią się długością. Średnia długość za talię to najczęściej najbardziej popularna długość skórzanych kurtek damskich – jest to również idealna długość dla większości ramonesek na motor. Jeśli kurtka rozciąga się poza talię, może sprawić, że jazda motocyklem będzie trudna i niewygodna. Dodatkowa tkanina wokół dolnej części kurtki będzie „kłębiła się” na kolanach, co nie jest szczególnie wygodne podczas jazdy przez dłuższy czas.

Weź pod uwagę kolor

Jeśli spędziłeś czas na zakup skórzanych kurtek motocyklowych, prawdopodobnie zauważyłeś, ile jest różnych kolorów. Oprócz tradycyjnych brązowych i czarnych skórzanych jesiennych kurtek damskich, można znaleźć skórzane kurtki damskie na jesień dostępne w kolorze niebieskim, czerwonym, zielonym, żółtym i prawie każdy inny kolor. Przy tak wielu różnych kolorach możesz mieć problem z wyborem kurtki na jesień – jeśli chcesz dodać barwy do swego stroju, wybierz kolorowe ramoneski!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *