Stawiam na jakość.

Moda

Gdyby określić się mianem kreacji czym być była? Cudowna kobiecą stylizacją z sukienką czy pełną wdzięku propozycją z kurtką wiosenną?

Cenną radą poszłam ostatnio w stronę lekkości i pewności siebie dlatego najchętniej ubieram się w sukienki. Jednak dla pewnej osobliwości i nietuzinkowości trafiam i na kurtki. Ostatnio bardziej indywidualne wiosenne zestawy brałam tu. Ostatnio dobrze na mnie wpływa coś indywidualnego i pokreślą że mimo pozornego przestrzegania dress code czy zasad panujących w społeczeństwie. Nigdy nie trać uwagi na poszczególne elementy aby  sprawić że nasza kreacja będzie właśnie tą najlepszą. Stawianie przed sobą małych kroczków które ostatecznie dobrze się spiszą jest ważne.

Ważne są małe kroczki.

Istotne jest dobieranie stopniowe i w ostateczności najlepsze spełnienie naszej kreacji. Wartością nadrzędną jest pewność że to co zrobiliśmy jest w stu procentach tym co planujemy.  Fajnie jest mieć dobre mniemanie o sobie. Świadomość tego że nasza kreacja jest zrobiona tak jak planujemy jest bardzo dobrym znakiem do dalszej drogi. Dodatkowo jeśli dobrze dobierzesz dobre elementy jak fajna bluzka czy przyjemne spódnice. Wszystko ostatecznie określa kim jesteś i jak wyglądasz. Ja sam decyduje się zawsze na pewność i kobiecość dlatego dopełniam się fajnymi dodatkami które mają wypełnić pustki i sprawić że mój wygląd jest tym czym planuje.

Rzutem na taśmę.

Nie rób taśmowym kreacji, zawsze dodawaj coś innego, coś od siebie. Zakreślenie indywidualności i pokazanie siebie z najlepszej strony jest bardzo cenne i ważne. Z zoio pokazało  jak fajnie można wybrać prostych kreacji i fajniejszych elementów do tego by uzyskać jeszcze więcej z jak najmniejszej ilości ubrań. Najfajniejsze etapy mojej kreacji to upodobanie do kurtek, szczególnie ramonesek które pokazują fajnego pazura. Skupiam w sobie indywidualizm który jest bardzo cennym elementem. Nie ma to jak sprawnie zorganizowana kreacja, która fajnie ukaże nas i jak elegancja która ma od nas płynąć. Teraz kurtki damskie mogą być dodatkiem jak i główną bazą.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts