Jak tanio znaleźć suknię ślubną?

Moda

Sukienki na wesele od znanych projektantów mody mogą kosztować dziesiątki tysięcy złotych, a nawet tańsze suknie ślubne będą kosztowały panną młodą ogromną ilość pieniędzy. Oczywiście niejedna hurtownia odzieży markowej ma sukienki, ale nie zawsze są one twojej wymarzonej jakości. Polecam zwłaszcza https://sosimply.pl/ Jednak nie każda panna młoda dysponuje takim budżetem, ale to nie znaczy, że nie możesz sobie pozwolić na wymarzoną suknię. Używając kilku sztuczek, łatwo możesz znaleźć suknię, którą chcesz kupić w bardzo rozsądnej cenie!

hurtownia odzieży markowejPrzede wszystkim, rozważ zakupy przez internet. Zakup sukni w sieci może sprawić, że sporo zaoszczędzisz. Salony sukni ślubnych dają sprzedawcom duże prowizje, które pokrywasz ty, kupując suknię ślubną albo inne sukienki na wesele. Co więcej, tradycyjne sklepy i niejedna hurtownia odzieży markowej muszą płacić za wynajem, usługi komunalne, media (ciepło, światło) i wystrój sklepu, a firmy internetowe nie mają takich problemów. Co ważniejsze, tradycyjne sklepy mają ograniczony zapas w magazynach, a ty możesz marzyć o określonych stylach i nie chcesz czekać. Online możesz znaleźć praktycznie nieograniczoną ilość modeli sukni ślubnych.

Pierwszym krokiem, który powinnaś podjąć zanim znajdziesz idealną suknię ślubną, jest poznanie swoich dokładnych wymiarów. Nie powinnaś zgadywać ani zakładać, że rozmiary uszytych już sukienek na wesele są takie same, jak rozmiary, jakich używają projektanci sukni ślubnych. Odwiedź zaufaną krawcową i uzyskaj profesjonalną ocenę. Jeśli nie masz krawcowej, warto ją znaleźć, zwłaszcza przed ślubem! Każdą przeróbkę warto zlecić zawodowej krawcowej, więc możesz poprosić ją by wykonała też odpowiednie pomiary dla ciebie. Gdy masz już pełen zestaw pomiarów, zbadaj różne style sukni ślubnych w tych rozmiarach, przymierzaj – i bądź gotowa zabrać je do krawcowej.

Przed rozpoczęciem wyszukiwania spróbuj ubierać się w sklepie. To, co wygląda dobrze na zdjęciu na stronie sklepu lub tam gdzie prezentuje hurtownia odzieży markowej swoje markowe ubrania, może nie wyglądać dobrze na tobie i na odwrót: Style, które mogą wydawać się dziwne, a nawet mało realistyczne na zdjęciach, mogą być oszałamiające akurat na tobie. Zacznij od koloru: tak naprawdę suknie ślubne mają wiele odcieni. Możesz znaleźć suknie ślubne w kolorze złamanej bieli, kości słoniowej, skorupki jaja, écru, szampana i tak dalej. Pamiętaj, by przymierzać sukienki w naturalnym świetle. Ważne jest też, aby panna młoda przymierzała wiele sukienek, tak by wiedzieć, która jest najlepsza dla jej ciała.   

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *