Jak ubierać się latem?

Moda

Jak ubierasz się na lato? Przede wszystkim należy używać ciekawych szczegółów by ubarwić swoją letnią garderobę. Latem nosimy zwykle tylko jedną warstwę ubrań – dlatego musimy uczynić ją tak interesującą, jak to możliwe. Jeśli chcesz nosić jeden top, możesz go po prostu wyróżnić. Na przykład można nosić czerwony jedwabny top pasujący do białych spodni i spódnicy, tak że byłby bardzo przestronny, a wyglądałabyś o wiele bardziej nowocześnie, elegancko no i odpowiednio do pory roku.

Jeśli musisz nosić wiele warstw, niech będą lekkie i chronią twoją skórę przed przegrzaniem i oparzeniami. Aby uniknąć oparzenia słonecznego, trzeba nosić bardzo cienkie bluzki lub tuniki. Letnie bluzki mogą być lekkie i przezroczyste, dzięki czemu można nosić bikini lub jednoczęściowy strój kąpielowy. Możesz także połączyć je z szortami lub, jeśli chcesz zakryć nogi, dłuższą spódniczką.

Sukienki letnie są świetne przy gorącej pogodzie – i kiedy chcesz wyglądać wspaniale. Dziewczyna w lecie potrzebuje co najmniej czterech sukienek:

  • Lekka sukienka na plażę. Taka kiecka powinna być o wiele krótsza niż inne sukienki, łatwa do prania i noszenia, ponieważ jest bardziej podatna na różnego rodzaju wypadki na świeżym powietrzu. Biała sukienka z bawełny jest dobrym wyborem na lato, chociaż można też użyć prostych sukienek z paskiem spaghetti. Taka sukienka nadaje się nie tylko na plażę, ale na każdą codzienną i nieformalną okazję. Jeśli traktujesz jako tunikę, możesz nosić ją wraz ze spodniami i szortami.
  • Sukienka do pracy. Musisz połączyć profesjonalny i raczej konserwatywny wygląd właściwy do pracy z lekkim letnim stylem. Ciemne sukienki i żakiety nie za bardzo nadają się na lato, ale lekki żakiet lub blezerek może dobrze się sprawdzić. Warto ją parować z eleganckimi sandałkami czy espadrylami.
  • Sukienka letnia. Sukienka na typowe spotkania w ciągu dnia. Może być ładniejsza niż codzienna odzież plażowa lub zwykła sukienka do pracy.
  • Letnia suknia wyjściowa. To jest czas, w którym absolutnie musisz nosić jedwab. Lato nie jest pretekstem by zrezygnować z noszenia ładnych rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *